Sezonní sklizeň je pro nenáročné a proto Conkline hravě vstupuje s novým UV Vutek QS3220 do sklizně celoroční i v době vyhlášené hospodářské recese. Štěstí přeje připraveným a my připravení jsme tak jak trh žádá, tedy rozšířili jsme výrobu o přímý tisk na desková media a o to lépe připraveni – tisk s bílou barvou a luxusním rozlišením 1080 dpi. Milí partneři chcete rychlost? Máme! (82m2/hod), potřebujete kvalitu? Máme! Napadl vás netradiční nosič reklamy? Vyrobíme! Chtěli by jste něco netradičního, ale nenapadá vás co? Vymyslíme! A jestli máte pochybnosti, vytiskneme bíle na černém UVidíte sami. Těší se, team Conkline.

Conkline objednal první upgradovaný Vutek QS3220 v Evropě – tiskový stroj s UV tvrzeným inkoustem, který byl poprvé představen na veletrhu Fespa 2010.
" Rozhodli jsme se investovat do prvního UV tiskového stroje Vutek QS3220 a tím rozšířit naši nabídku aplikací zákazníkům a zároveň, protože se jedná o UV inkousty nezůstat bezohlední k životnímu prostředí", řekla Marie Ježková - prodejce pro mezinárodní obchod.
Společnost věří, že instalace tohoto zařízení, jež proběhne v letním období, napomůže rozvoji exportnímu obchodu, který se již částečně vytváří ve Velké Británii a v Holandsku. Hlavní plánované aplikace jsou na backlit (materiál určen k prosvětlení) a veškeré materiály pro kosmetický průmysl. " Chceme získat více zahraničních klientů a plánujeme pobočku v Londýně do konce října letošního roku", řekla Ježková.
3220 bude dalším spolehlivým partnerem již několika tiskovým strojům zaběhlým v provozu a to 3,2m a 5m solventním Vutekům, které tato česká firma používá pro externí velkoformatové aplikace, Mimaki a HP solventním tiskovým strojům používané pro indoor.
22 člená firma založena v roce 2006, nabízí kompletní servis od designu po instalace a samozřejmě print management servis pro zákazníky, kteří potřebují ofset a sítotisk.
Klíčem k úspěchu v zahraničí je 24/7 provoz, nabízející zpracování zakázek i do 24 hodin s logistickým řešením po celé Evropě.Website by plttn.com, 2015